`
се пријавуваат преку интернет
Аплицирај онлајн

Аплицирај онлајн

За Украина прием Центар. Студија во Украина
 • 00

  дена

 • 00

  часа

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Вие не треба да се помине за TOEFL, SAT, подставка, ИЕЛТС, NABTEB, итн, ако се примени на универзитет преку нашата официјална Украина прием Центар.
Ако имате било какви проблеми со примена форма секогаш можете да контактирате со нас преку е-маил: ukraine@admission.center

Ве молиме пополнете го образецот во само англиски.

 

 

барателот на информации

Оваа информација се бара од страна на универзитетите за прием и виза поддршка

се разбира информации

Кажете ни за вашата желба

Подготвителен курс само за оние ученици, кои сакаат да студираат на руски медиум. Не подготвителни потребни за образование на англиски јазик.

Ако не знаете само што не остави го ова поле празно. Ние ќе ви препорачуваме најдобрите опција.

документи

Ве молиме испратете потребните документи за најбрзиот одговор и полесно процесот на прием

Погледни ги ...

Максимална големина на 10MB

Погледни ги ...

Максимална големина на 10MB

Погледни ги ...

Имаат дополнителни документи? Испрати нив премногу

Погледни ги ...

Имаат дополнителни документи? Испрати нив премногу

Дополнителни информации
Ве молам почекајте...

Ако имате било какви проблеми со примена форма секогаш можете да контактирате со нас преку е-маил: ukraine@admission.center
Не заборавајте да се следи со нас на Фејсбук, Твитер и Google да се добие неверојатни бесплатни бонуси.

Услови за прием 2018-2019 е отворена во Украина

Сите странски студенти се добредојдени да учат во Украина. Може да се применува со украинскиот прием Центар.

Услови за прием канцеларија во Украина

Е-пошта: ua@admission.center Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 адреса: Nauki авенија 40, 64, Харков, Украина. АПЛИЦИРАЈ СЕГА
Аплицирај онлајн Глобална прием Центар Контакт и Поддршка