`
се пријавуваат преку интернет
Аплицирај онлајн

за родителите

Parents of students who studies in Ukraine
 • 00

  дена

 • 00

  часа

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Украина прием Центар Главната специјализација е прием и образование на странски студенти. However, имаме некои посебни услуги за родителите на учениците:

 • Организирање и испраќање на поканата за туризам
 • Резервација на хотел или друго место за живот за нашите клиенти
 • Средба на аеродромот и пренесување на хотелот
 • Обезбедување со автомобил и возачи за секојдневна екскурзија
 • Поканува на преведувачот

Услови за прием 2018-2019 е отворена во Украина

Сите странски студенти се добредојдени да учат во Украина. Може да се применува со украинскиот прием Центар.

Услови за прием канцеларија во Украина

Е-пошта: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 адреса: Nauki авенија 40, 64, Харков, Украина. АПЛИЦИРАЈ СЕГА
Аплицирај онлајн Глобална прием Центар Контакт и Поддршка