`
се пријавуваат преку интернет
Аплицирај онлајн

Услови за прием 2016-2017 е отворена во Украина

За Украина прием Центар. Студија во Украина
 • 00

  дена

 • 00

  часа

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Почитувани идни студенти,
прием процес за 2016-2017 година е отворена сега.
Оваа година има многу добри surprices.
Оваа година во Украина отвори канцеларија на официјални меѓународни Admission.Center.
така, this year students can apply to any ukrainian university directlty via Украина прием Центар. It allows students to speed up the admissions process and guaranteed a visa and admission.

сега, for admission to the Ukrainian university you enough Аплицирај онлајн, wait for the invitation letter and to go to study in Ukraine.
Admission through Украина прием Центар allows you to be confident in your admission, as well as to avoid overpayment and hidden charges.

 

Услови за прием 2018-2019 е отворена во Украина

Сите странски студенти се добредојдени да учат во Украина. Може да се применува со украинскиот прием Центар.

Услови за прием канцеларија во Украина

Е-пошта: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 адреса: Nauki авенија 40, 64, Харков, Украина. АПЛИЦИРАЈ СЕГА
Аплицирај онлајн Глобална прием Центар Контакт и Поддршка