`
се пријавуваат преку интернет
Аплицирај онлајн

Испрати писма покана

 • 00

  дена

 • 00

  часа

 • 00

  минути

 • 00

  секунди

Еве неколку примери на покана која била испратена од Украина прием Центар.

Сите слики се скриени број на пасош во согласност со законот на политика на приватност.
Украински прием Центар ги почитува вашите лични информации.

Повеќе информации за покана ќе може да се најде тука.
За да се добие покана молам се применуваат на интернет.

Услови за прием 2018-2019 е отворена во Украина

Сите странски студенти се добредојдени да учат во Украина. Може да се применува со украинскиот прием Центар.

Услови за прием канцеларија во Украина

Е-пошта: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 адреса: Nauki авенија 40, 64, Харков, Украина. АПЛИЦИРАЈ СЕГА
Аплицирај онлајн Глобална прием Центар Контакт и Поддршка