`

Pranimi promo

Bonuses for foreign students in Ukraine. Ukrainian Admission Center brochure
 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minuta

 • 00

  sekonda

Studentët dashur ardhshëm,
Qendra Pranimi ukrainisht ju mirëpret në faqen tonë zyrtare.
Nëse jeni duke kërkuar për cilësi të lartë dhe të arsimit të lirë në Evropë, se ne ju këshillojmë që të zgjidhni Ukrainën.
Ja disa nga avantazhet:

 • Pranimi në internet nëpërmjet Qendrës Pranimi Ukrainës.
 • Nuk Ilets dhe TOEFL i nevojshëm.
 • 100% vizave për studentët
 • Taksat e ulëta, No Hyrja
 • Medium e Udhëzimeve English Medium
 • Ukraina është vendi 2 më e madhe në Evropë.
 • vetëm 10 studentë për klasë. vëmendje individuale.
 • Klasa Testet Përditshëm & 100% Pjesëmarrja e nevojshme.
 • diplomë Ofruara: MD (Ekuivalente kështu Mbbs India).
 • mundësitë më të mira për ekspozim klinike në spitale drejtuar universitare
 • Provuar me cilësi të lartë e arsimit dhe standardeve të shkëlqyera akademike
 • standarde evropiane jeta por me kosto të ulët të arsimit, që jetojnë dhe udhëtojnë
 • Gamë të gjerë të mundësive & ekspozimit të gjerë të praktikës klinike në spitale të pajisura mjaft me shumë

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje