`

Airport Pickup

Airport pickup service Ukrainian Admission Center
 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minutes

 • 00

  sekonda

Ukrainian Admission Center always receive all foreign students at the airports of Ukraine dhe ne do të bëjmë rregullimin e Transporti nga aeroporti në Universitetin. Është e këshillueshme për të librit të gjitha fluturimet sa me shpejt te jete e mundur për shkak se fillimi i vitit akademik është një kohë e zënë për të udhëtuar në Ukrainë.

Kjo është e detyrueshme për çdo student të na informojnë për detajet e tij / saj të fluturimit sepse nese Ukrainian Admission Center representative will not be at the airport për të marrë studenti, Studenti do të dëbohen për në atdhe.

Studentët të cilët mori Ukraine viza e tyre duhet të inform Ukrainian Admission Center about their arrival details, në mënyrë që Qendra Pranimi ukrainisht representative can receive the students at the airport.

Ju lutemi të na dërgoni një kopje të skanimit të biletës rezervuar.

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje