`

aplikoni online

Rreth Qendra Pranimi Ukrainës. Studimi në Ukrainë
 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minuta

 • 00

  sekonda

You don’t need to pass TOEFL, SAT, anë, IELTS, NABTEB, etj në qoftë se ju aplikoni në universitet me anë zyrtare Qendrën tonë ukrainas Pranimi.
Nëse keni ndonjë problem me formularin e aplikimit ju gjithmonë mund të na kontaktoni përmes emailit: ukraine@admission.center

Ju lutemi plotësoni formularin në vetem anglisht.

 

 

Informacione aplikanti

Ky informacion kërkohet nga universiteteve për pranimit e vizave mbështetje

Course information

Na tregoni në lidhje me dëshirën tuaj

Preparatory course only for those students, që duan të studiojnë në të mesme ruse. No preparatory required for education in english.

Nëse ju nuk e dini lënë vetëm këtë fushë bosh. Ne do të ju rekomandojmë opsionin më të mirë.

Documents

Ju lutemi dërgoni dokumentet e kërkuara për reagim më të shpejtë dhe më të lehtë procesin e pranimit

Shfleto ...

Madhësia maksimale 10MB

Shfleto ...

Madhësia maksimale 10MB

Shfleto ...

Kanë dokumente shtesë? Dërgo ata shumë

Shfleto ...

Kanë dokumente shtesë? Dërgo ata shumë

Informacion shtese
Te lutem prit...

Nëse keni ndonjë problem me formularin e aplikimit ju gjithmonë mund të na kontaktoni përmes emailit: ukraine@admission.center
Mos harroni të na ndiqni në Facebook, Twitter dhe Google + për të marrë bonuse të mahnitshme të lirë.

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ua@admission.center Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje