`

Biomedical Engineering Bachelor

Study Biomedical Engineering in Ukraine
 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minuta

 • 00

  sekonda

Bachelor Degree Duration: 4 vjet
Masters Degree Duration: 2 vjet
Medium i mësimit: anglisht
pagesa për shkollim prishen për 1 st vit.

 

Tarifat e shkollimitMund të paguhet në mbërritjes në Ukrainë
3700$
Tarifë shkollore 2800$
strehim 700$
sigurimit Emigracioni 100$
Sigurim shëndetsor 100$
tarifat UACMund të paguhet në mbërritjes në Ukrainë
1000$
tarifat UAC 800$
Aeroporti kamionçinë 100$
Transferimi në universitet 100$

Çmimi total vitin e parë është 5300$

Dytë dhe vitet e tjera është 2900$

Click here to apply now to study Biomedical Engineering in Ukraine

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje