`

Bonuset nga Qendra Pranimi Ukrainës

Bonuses for foreign students in Ukraine. Ukrainian Admission Center brochure
 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minuta

 • 00

  sekonda

Duke përdorur sevices e Qendrës zyrtar ukrainas Pranimi ka një shumë të përfitimeve.

The main bonuses are:

 • Organizata Official Ukrainian
 • Rruga më e sigurt për pranim në internet
 • pranimi i garantuar
 • viza e garantuar
 • Nuk ka pagesë të tepërt
 • All application process is clearly and the student can të ndjekur procesin e tyre të pranimit.
 • Qendra Pranimi ukrainas është një pjesë e Qendrës Pranimi ndërkombëtar.

Kjo ishte pjesa zyrtare. Dhe këtu është bonuse të mahnitshme për studentët që na ndjekin në Facebook, Twitter dhe Google +.

 • Pa pagesë pije aeroport*
 • transferim të lirë në universitet*
 • Pa pagesë vizitë turistike të qytetit*
 • Broshura me shumë këshilla të dobishme për studentët e huaj në Ukrainë dhe qytetin e studimit të tyre posaçërisht nga Qendra Pranimi ukrainisht*
 • Ukrainisht numrin e telefonit celular

*përkohshëm i padisponueshëm
 

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje