`

pranim 2017-2018 është e hapur!

 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minuta

 • 00

  sekonda

Studentët dashur ardhshëm!
Ne jemi të kënaqur për të ju informuar, se pranimi në ukrainisht universiteteve për 2017-2018 është e hapur tani.
Ti mundesh apply online right now to book a seat in university.
Universitetet fillojnë për të dërguar letra ftesë nga marsi.

Zgjidhni Zyrtare Qendra Pranimi ukrainase dhe të marrë garanci pranimin në universitetet më të mira Ukrainës!
Të fala,
Ukranian Admission Center

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje