`

Studentët nga Gana

Informacione të vizave për studentët nga Gana
 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minuta

 • 00

  sekonda

Studentët nga Gana kanë për të marrë vizat e tyre nga Ambasada e Ukrainës në Nigeri. Studentët mund të aplikojnë online ose mund të kontaktoni përfaqësuesin tonë lokale në Gana për pranimet dhe procesit të vizave.

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje