`

Pranimi Track

Rreth Qendra Pranimi Ukrainës. Studimi në Ukrainë
 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minuta

 • 00

  sekonda

Track an Admission

Enter the admission number you would like to track in the form below.

Admission 2017-2018 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ua@admission.center Viber/Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Address: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
Apply online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje