`

Aviation Universities

National University Aviacionit/

National University Aviacionit

Study Aviation & Aerospace
Kirovograd State Flight Academy Of Ukrainë/

Kirovograd State Flight Academy Of Ukrainë

Study Aviation & Aerospace
Kharkiv National University Aerospace/

Kharkiv National University Aerospace

Study Aviation & Aerospace

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje