`

Veterinary Medicine Bachelor

 • 00

  ditë

 • 00

  orë

 • 00

  minuta

 • 00

  sekonda

Mjekësia Veterinare Studimi në Ukrainë

Bachelor Degree Duration:4 vjet
Medium i mësimit : anglisht

pagesa për shkollim prishen për vitin 1.

Tarifat e shkollimitMund të paguhet në mbërritjes në Ukrainë
2700$
Tarifë shkollore 1800$
strehim 700$
sigurimit Emigracioni 100$
Sigurim shëndetsor 100$
tarifat UACMund të paguhet në mbërritjes në Ukrainë
1000$
tarifat UAC 800$
Aeroporti kamionçinë 100$
Transferimi në universitet 100$

Çmimi total vitin e parë është 4200$

Dytë dhe vitet e tjera është 2300$

Click here to apply now to study Veterinary Medicine in Ukraine

pranim 2018-2019 është e hapur në Ukrainë

Të gjithë studentët e huaj janë të mirëpritur për të studiuar në Ukrainë. Ju mund të aplikoni me Qendrën Pranimi Ukrainës.

Zyra Pranimi në Ukrainë

Email: ukraine.admission.center@gmail.com Viber / Whatsapp:(+380)-68-811-08-39 Adresë: nauki Avenue 40, 64, Kharkiv, Ukrainë. APLIKO TANI
aplikoni online Center Global Pranimi Kontaktet dhe Mbështetje